Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megérni ez a monitor?

Szerintetek megérni ez a monitor?

Figyelt kérdés

[link]


A szobámba lenne! le szeretném csrélni a régi 2004 CRT monitort! Csatlakozó hibája van, és már megőrülök tőle! Folyton hajlítani kell, hogy adjon képet! ha be is tudom állítani, úgy, hogy adjon képet, el kell engednem és visszaugrik alapállásba és nem ad képet! Ezért valahogy meg csinálnom, hogy őgy maradjon de ez már nehéz! Amúgy si szeretnék már egy új montort a szobámba! Játékra lenne használva! Bár pár filmet is szoktam néha nézni, úgyhogy jó lenne, ha filmeknél is szép lenne a képe! Véleményeket kérek!


2011. jún. 1. 12:00
1 2
 11/15 bp1985 ***** válasza:
Mi bajod a full hd-val? Most megveszel egy nem full hd monitort, majd 1 év múlva fogod a fejed, hogy miért nem adtam ki érte 3000-el többet. De te tudod. Én nem vacakolnék azon a 3000 ft-on,ha monitort vennék mégegyszer.
2011. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ha olcsót keresel:

[link]


LED-es és nagyon jó az ára

2011. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Panda Péter ***** válasza:

olyan benq-t senkinek sem ajánlok, aminek a nveében 'A" végződés van, mert azon nincs digitális bemenet:

[link]

ezen van dvi

2011. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk a Full HD-t de már annyira rábeszéltetek arra, hogy akkor nem bánom4 arra gyűjtök! van pár játék amit jó lenne full Hd-ban játszani!
2011. jún. 1. 19:02
 15/15 bp1985 ***** válasza:
Na látod, már magad is belátod, hogy jobb lenne az. 3000 ft nem sok pénz.
2011. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!