Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Autorun. Inf virus? System...

Autorun. Inf virus? System volume information, $recycle. Bin virus? Mikezek? SEGITSÉG!

Figyelt kérdés

Van egy samsuns 500 gigás külső vinyóm, és úgy tűnik valami nem okés vele.

Először is észrevettem h az eddigi mappák (filmek, zene programok, telós játékok stb) mellet megjelent még egy pár számomra ismeretlen mappa (system volume information, $recycle bin, autorun.inf) a vinyo két partícion van és mindkettön megjelentek ilyen mappák..kicsit bujtam a netet és kiderült h ez a autorun.inf valami virus meg találtam a system volume-re meg a recycle binre is virus lehetöséget..mi lehet a baj?letöltöttem mindenféle programot( autorun eater, meg csomo autorun.inf eltávolito cuccot) de semmi változás..virusirtomat is frissitettem letöltöttem másikat hátha jo de nem talál virust egyiksem… rádásul ha belépek a vinyoba és ráklikkelek pl. a zenékre akor uj ablakban nyitja meg..pedig be van állitva h egy ablakban nyisson meg mindent!!! kérlek segitsetek mert nagyon idegesiiit!! tudna adni valaki tippet? vagy 100%os megoldást?


2011. máj. 30. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt ilyesmi gondom, futtasd le a chkdsk /F parancsot a parancssorban....valszeg újra kell húzni az egészet az tuti tipp :)
2011. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A system Volume Information es a recycle binalap mappak a windowsban amiket nem szabadna latnod. Neked autorun.inf virusod van. Pendriveokon terjed. Nekem nod32 2.7 kiszedte, esetet ajanlom rá.
2011. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egyszerüen semeik virusirtó nem használ...mostmár megsem tudom nyitni a cuccokat...nemvágom mivan..ez a virus áttud terjedni a külsö vinyorol a d: meg c: re is?
2011. máj. 30. 13:51
 4/5 A kérdező kommentje:
a spyhunter 4 talál vagy 50 káros cuccot..lefut a ellenörzés rányomok a törlésre erre kijön valami hiba üzenet...Ge.ibemá!!
2011. máj. 30. 18:51
 5/5 A kérdező kommentje:
ha mindeni gaz a virust magát má kiirtottam...csak a rendszerfájlok attributumát viszakellet állitani rejtettre.. a saját mappáimat meg olvashatora..ez lehetséges? nem értekhozzá de most ugytünik h okés a cucc!!
2011. jún. 1. 08:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!