Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Laptop lenne jobb játékra?

Melyik Laptop lenne jobb játékra?

Figyelt kérdés

Sziasztok notebook-ot szeretnék venni. Játszani is akarok rajta, de nem tudom melyiket válasszam a 2 közul.


1. i5 2410M + GT 540M

2. i3 380M + Mobility Radeon HD5730


Szerintetek melyiken futnának jobban?:) köszi


2011. máj. 23. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, laptopon NE akarj játszani, nem arra való, de nagyon nem...
2011. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Y4kuza ***** válasza:
milyen márkát akarsz venni me az is nagyon befolyásolja
2011. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is, mindkettőnél a videokártya a lényegesebb, mert a procik elegek ezekhez a kártyákhoz.

Ha rákerestél volna google-n, notebookcheck.net-en részletes benchmark eredmények vannak:

Az Nvidiáról:

[link]

És az Atiról:

[link]


Még játékok fps értékei is vannak. Ezek szerint kicsivel az Nvida kártya a jobb, tehát az 1. gépen mennének jobban a játékok. De márkát nem írtál, én a helyedben nem vennék pl. Acer-t vagy HP-t egy Dell helyett, ha az előbbi olcsóbb.


Amúgy tényleg nem játékra van egy laptop, töredék áron jobb asztali játékgépet lehet kapni. De ettől még nyilván sokan laptopon játszanak, hiszen ha ez nem így lenne, elég lenne egy Intel videokártya minden laptopba, kivéve grafikai munkát végzőknek, de ők nincsenek olyan sokan, és mégis rengeteg dedikált videokártyás laptop fogy a világon.

2011. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Y4kuza ***** válasza:
támogatom az előttem kommentelőt acert NE!!! már megtanultam XD amit érdemes venni az az asus msi lenovo ezek elég jók. vaio-t meg nem éri meg venni me csak nevét fizeted
2011. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem játszani való, akkor megkérdezhetném miért van odaírva, hogy nagybetűs GAMER notebook.

[link]


[link]

2011. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 20:09:

Én írtam, hogy Acert, HP-t ne, de amiket felsoroltál, hogy mehet, az még a Dell és a Toshiba.

2011. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Y4kuza ***** válasza:

ma 20:24

dell-el még nem volt dolgom de a toshibát többnyire irodai munkákhoz szokták használni nem tom h gyárt-e komolyabb gépeket de valószínűleg megbízhatóak :D a dellről meg mivel nem tudok túl sokat úgyhogy azt meghagyom másnak hogy véleményt nyilvánítson róla :D

2011. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem asus valahányas van. olyat néz, mert minden játékomat vitt csak a Just Cause akadt egy kicsit de minden más játékom jó volt
2011. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!