Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépirányítás webkamerával....

Gépirányítás webkamerával. Milyen programok vannak? (több lent)

Figyelt kérdés

Véletlenül találtam egy programot, amivel játszhatunk különféle játékokkal a webkamerával (a neve CamSpace) és ez nagyon megtetszett nekem. Be is írtam a Google-be sok mindent, átnéztem kb 20. oldalig de csak ezt az egy programot vagy ilyen hülyeségeket ad be.

Tudtok ajánlani nekem ilyen programokat ami lehetőleg ingyenes. Még jobb lenne, ha nem csak játékokkal játszhatnák, hanem az egész rendszert irányíthatnám.

Windows XP-m van.


2011. máj. 21. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán hangvezérlés, az a baj, hogy a gépen túl sok dologgal lehet babrálni ahhoz, hogy egy webkamera észlelhesse(pl. egy böngészőben szinte mindennek kellene egy mozdulat.
2011. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, és ki is próbáltam már, de olyan rossz volt, vagy a mikrofon miatt, vagy mert nem értette a hangomat, vagy hogy angol nyelvű, a kiejtésem meg nem a legjobb.
2011. máj. 21. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:
keress programozhatót. Amiben te adod meg a parancsot. A mikrofonnal meg nem tudsz mit kezdeni, 2-3000 forinttól már lehet kapni különálló(nem fejhallgatós) mikiket.
2011. máj. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!