Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a a baj az egérrel?

Mi lehet a a baj az egérrel?

Figyelt kérdés
mikor kattintok akkor van ugy hogy kettőnek veszi a kattintást és elindul ha mondjuk egy programra kattintok tudom hogy van ilyen beállítás hogy egy kattintással müködjön, de ez nincs beállítva ugyhogy nem értem.
2011. máj. 21. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy a rendszered hülye, vagy az egered. Nekem is volt hasonló, én szétszedtem, és valami retek volt a gombra ragadva belülről. Ha vezeték nélküli, akkor az könnyen tönkre mehet, ha meg olyan vagy mit a szomszédom - de gondolom nem ilyen vagy - (idegbeteg barom - játszik, meghal, ideges lesz és az egeret beleépíti a betonba) akkor meg ne csodálkozz.
2011. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám,hogy rádugok a gépre egy másik egeret,és rögtön kiderülne,hogy mi a rossz . Mert ha most ezzel az egérrel nincs probléma ,akkor nem a gép a rossz,hanem a másik egér.
2011. máj. 22. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!