Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért áll le és indul ujjra a...

Miért áll le és indul ujjra a Videokártyám?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt az üzenetet kapom (ha valami használja a 3D-s kártyát vagy a DX-et) hibaüzenetnek hogy "Az AMD működése váratlanul leállt majd helyreállt" vagy valami ilyesmi.

A program lefagy utána eltünik a kép és a monitor ki írja hogy "nincs jel" majd vissza ugrik minden és megkapom a hiba üzenetet.

Ilyenkor mit kell csinálni?

A következő Szoftverekbe volt hibám: Fallot 3, Winamp (a színes cuccos asszem Visualtion :D), Grand Theft Auto IV, Red Faction Guerilla, Crysis 2, Need for speed Most Wanted, Counter Strike source, World of warcraft és még sorolhatnám hogy mindegyik játék.


2011. máj. 21. 15:26
 1/7 A kérdező kommentje:

Windows 7 32bit

Ati HD 3650 (512 MB)

2011. máj. 21. 15:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Túlmelegedés?

-nézd meg nem-e poros a hűtő, és kap-e elég levegőt

2011. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, nekem azért, mert nem bírja el a táp a videókártyámat. De nekem amúgy nVidea van, de lehet csatlakozáshiba vagy más hardverhiba is.
2011. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt egy idő után csinálta és a tápom és maga a videó kártya már több mind 1 éve meg van.

Illesztő programot frissítettem.

DirectX-et nem tudom hogy lehet letörölni és ujjra felrakni.

A gépemet havonta átfújom ilyen levegős tisztítóval.

2011. máj. 24. 18:20
 5/7 anonim válasza:
Az a baja h túlmelegszik... Nézd meg h pörög e rendessen a venti...
2011. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Haldok lik a vga ad el ahogy csak tudod vegyél újat
2011. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pormentesítve + hűtő ventilátor ellenőrizve 100%-ba működik minden.

De még mindig csak olyan programokkal van baj ami használja a DirectX 9, 10 vagy 11-es 3D eszközt mert amúgy ha csak böngészőt használom meg msn-t meg stb. nem csinál semmi ilyesmit.

Unom már hogy mindig félbe kell szakítanom a játékokat mert a Videókártya nem válaszol majd helyreáll.

:(

2011. máj. 25. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!