Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tegyek tönkre egy tápot?

Hogyan tegyek tönkre egy tápot?

Figyelt kérdés

A számítógép tápegységéről van szó. Ne kérdezze senki miért, csak aki tudja az válaszolja meg a kérdést.

Köszönöm


2011. máj. 20. 15:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Dugd fel a seggedbe, fuss 500 métert és tönkre is ment.


Annyira bírom a hogyan rontsuk el más dolgait / munkáját kérdéseket. Majd ha építesz egy tápot, akkor azt elronthatod.

2011. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
kalapács/kisbalta
2011. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Írd le miért,akkor esetleg segítünk.......:)
2011. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

nem írom le miért. az első meg (sz.op.ja le a fas.zom.at)!

aki nem tud/akar segíteni az ne is írjon egy szót se.


Nem azért akarom tönkre tenni, hogy valakinek a munkáját hazavágjam és semmibe vegyem és nem is akarok kitolni senkivel, mert a táp az enyém. Más okból.

Valakinek ötlet?

2011. máj. 20. 15:26
 5/22 asddaasdda ***** válasza:
túl kell terhelni,rövidre kell zárni,de ha el rontod felis gyúladhat és nem értem minek akarod tönkretenni
2011. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 asddaasdda ***** válasza:

vagy kiveszel egy kondit belőle és akkor elszál

vagy hirtelen kihuzod soksor

2011. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

na látjátok hogy van aki szeretne segíteni?!

tehát azt tudom hogy rövidre kell zárnom a tápot csak azt nem tudom hogyan. keresgettem a neten de nem találtam semmilyen leírást erre. szóval ha segítenél ebben azt megköszönném!!!

2011. máj. 20. 15:35
 8/22 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani hogy a meghibásodásnak olyan kell legyen hogy külső behatásnak nyoma se legyen. tehát mintha minden magától illetve valamilyen anyagfáradás vagy esetleg túlfesz következtében történt volna. nem bonthatom meg. látható buherálás kilőve.
2011. máj. 20. 15:37
 9/22 asddaasdda ***** válasza:

elvileg ha kiveszel egy Kondenzátort akkor meg szakítod az áram kört és utána ha bedugod akkor tönkre meg de nagyon veszélyes [link]

valami ilyet kéne kivenni de ha bedugod levágja a biztosítékot a házba

2011. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 asddaasdda ***** válasza:
ja bocs
2011. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!