Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kapcsoljam be rajta a...

Hogy kapcsoljam be rajta a webcamot?

Figyelt kérdés
packard bell TM85-JN-503HG notebookom van, be van építve a webcam de nem tudom hol kell bekapcsolni, így a drivert se tudom telepíteni
2011. máj. 17. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szia, általában nincs külön kapcsoló a noti webcamoknál. ha a drivere fel van telepítve usb-s eszközként ismeri fel a rendszer de így még nem tudod használni max msn-el. ha nem akarsz csevegőt használni hanem csak a gépen akarod megnyitni mindenképpen kell még a gyári webcam software is, ami a notihoz adott cd-n dvd-n megtalálható. ha előtelepített volt a noti, többnyire pár éve már csak az van, akkor a gyártó weboldaláról tudod leszedni a camera és egyéb legfrissebb drivereket szoftvereket. a tiedhez innen: [link]
2011. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. még annyit hogy a linken a support nyitó lap jön, válaszd ki a Notebook, majd EasyNote, majd EN TM85, menüt majd görgesd lejebb picit az oldalt és ott mindent megtalálsz!
2011. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a baj h nem tudom bekapcsolni. a driver telepítő meg azt írja h csatlakoztassam :S
2011. máj. 17. 10:21
 4/7 anonim ***** válasza:
hát akkor ezt így nem tudom megmondani látni kellene, lehet hardver hiba van, nézesd meg szervizben esetleg
2011. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi már megoldottam:

volt egy olyan telepítő amihez nem kellett csatlakoztatni :)

már szépen működik

2011. máj. 19. 18:04
 6/7 anonim válasza:
szia, nekem is ugyan ez a problémám egy most vásárolt packard bell laptoppal, leírnád, hogy hogyan sikerült megoldanod?:)
2013. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Üdv! már elég rég volt, nem emlékszem h a mellékelt cd-n volt-e vagy a fentebb említett weboldalról töltöttem -e le, de az egyik működik.. arra emlékszem h többet is megpróbáltam

sok sikert, remélem segítettem!

2013. aug. 19. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!