Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretném meglepni apámat de...

Kelemenkelo kérdése:

Szeretném meglepni apámat de laikus vagyok! Van egy acer aspire 5732z laptopja és ramot szeretnék venni neki bele! Tudom hogy 1db 2gbos van benne és van egy üres helye milyen kell bele?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

nem javaslom

eleve ez a gép nem egy erőmű, ebbe a plussz memória olyan mintha egy trabantra vennél hátsó légterelőt meg xeon fényszórókat...

ha szeret adatokat hurcolni magával, én inkább egy 4-8-16 gigás pendrive-ban gondolkodnék, esetleg egy külső vinyón (kb 10.000től már van). vagy egy 100as henger dvd :)

esetleg ha zavarja a tapipad, akk egy normális egeret

vagy ha szeret rajzolgatni akk egy digit. rajztáblát

szóval inkább ilyenekben gondolkodj, de a gépbe inkább ne akarj belepiszkálni laikusként

2011. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ö ramot szeretne!
2011. máj. 17. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:

legjobb ha megnézed a gépben eleve milyen van, és keresel egy ugyanilyen memóriát. így gyorsan neten nézve ebből az 5732z típusból találtam ddr2 és ddr3 memóriával szerelteket is (igaz ddr3asból több van), azt meg csak ti tudhatjátok h tiétek éppen melyik.

kézikönyvben benne kell lennie, vagy vmien rendszerdiagnosztikai program pl aida64/everest is kiírja

2011. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi SRI!
2011. máj. 19. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!