Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elégedett vagy a PS 3 konzolod...

Elégedett vagy a PS 3 konzoloddal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 10:25
 1/6 vagyokakilehetek ***** válasza:
nem
2011. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még tavaly karácsonykor nyertem egy versenyen, kipróbáltam, és nagyon gyatra játékok voltak rá.Aznap rögtön örömömben meg is vettem az Uncharted 2-őt, nagyon gagyi volt.Végül eladtam, aztán vettem belőle Nintendo 3DS-t, és őszintén szólva nem bántam meg.
2011. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elozo:


Ez valami poen akar lenni? :D


Uncharted 2 hol lenne mar gagyi?

Lehet, hogy neked nem tetszik (ha 3DS-ed van akkor enyhen mas az izlesed), de egy AAA-s PS3 jatekot legagyizni, mikor egy 3DS-rol beszelsz, azon meg inkabb vannak gagyi jatekok.


Amugy en meg vagyok vele elegedve, az exkluziv jatekok b.szott jok, amit utalok az a bongeszoje, az koztudottan szar, de ugy is van mindenkinek otthon PC, azon lehet netezni, ha meg csak neha hasznalod a bongeszot, akkor nem fog idegesiteni (csak nekem beszart a PC-m, es ejjel-nappal ps3-on netezek, aminel azert mar idegesit).

Ezen kivul nem tudok rosszat mondani rola.

2011. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

Ez nem poén, ez a valóság.A látvány lehet, hogy gyönyörű, de az élmény katasztrófa.Pedig a Naughty Dog cégtől nem ezt vártam, mert a Crash Bandicoot játékai fantasztikusak voltak, de az Uncharted elég gyenge.Kicsit tény, hogy más az ízlésem, de én is szeretek mindenféle játékot játszani(zombis, akció, stratégia, s egyebek).

2011. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem volt jatekelmeny, meghogy gagyi szerintem 2 kulonbozo dolog.

Masik meg hogy szerintem volt jatekelmeny, es sok masik ember szerint is, nem veletlen nyert dijakat meg ev jateka cimet, stb.

Es 1 jatek utan eladtam a ps3-at egy 3DS miatt? Hat ez is eleg furcsa dolog, bar oke, hogy nyerted, az ugy mas, de en mit meg nem adtam volna egy ingyen ps3-ert

2011. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én tökéletesen.Uncharted 2 pedig az egyik legjobb játék ami létezik.
2011. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!