Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudnék letölteni egy...

Honnan tudnék letölteni egy ext4 drivert windows7re?

Figyelt kérdés

Sziasztok

nem rég különféle okok miatt(nem részletezem miért) át kelet álljak Ubunturól Windows 7-re. Sajnos a Windows nem látja a külső USB-s merevlemezemet csak az USB-s eszközöknél a számítógépnél nem ahol a cserélhető lemezek vannak.

Ugyan találtam olyan programot amivel tudok olvasni meg másolni külső merevlemezről a gépemre de én szeretnék letölteni játékokat és a fájlokat a külső merevlemezre helyezni erre meg sajnos nem alkalmas a program.Tudnátok segíteni?Ja és nem akarom formázni a merevlemezt mert ha lesz DVD íróm akkor fel akarok rakni egy Ubuntut és a rajta lévő backup fájlokkal visszaállítani egy korrábbi állapotra.


2011. máj. 14. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Windows-ra nincs olyan program amivel írni is tudsz ext partícióra (legalábbis én nem tudok róla)

Azt teheted, hogy kimented, ami rajta van, formázod, majd visszateszed, mondjuk az NTFS fájlrendszert mindkét rendszer tudja olvasni.

Mellesleg Ubuntu-t telepíthetsz pendrive-ról is, nem kell DVD-re kiírnod.

2011. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

már ezerszer meg próbáltam de nem nagyon szereti a gépem.

Próbáltam usb creatorral de nem sikerült.Próbáltam valami parancsorros izével nem tom a nevét olyan mint a diskpart.

Ott el akad ott hogy:hozzáférés megtagadva és mikor onann akarok bootolni akkor meg ki írja:no boottable

szóval meg vok lőve:S

2011. máj. 14. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A BIOS-ban be lehet állítani, hogy USB-ről bootoljon? Mert lehet, hogy ott nincs beállítva, azért nem keresi a pendrive-on.
2011. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen belehet állítani még a külső hddmről is tudna bootolni elméletileg.Gyakorlatban meg nem csinál semmit
2011. máj. 15. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!