Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a processzor?

Milyen ez a processzor?

Figyelt kérdés

gépet veszek (játékra), és ilyen processzorra gondoltam, jónak tűnik, és árban pont megfelel, és az lenne még a kérdésem, hogy mennyire függ a processzortól, hogyan viszi a játékot, és persze akkor ez most jó e az új játékokhoz, pl Crysis 2 max grafon menne e vele (vid. kártya nem probléma


[link]


2011. máj. 14. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ilyen procim van,bírja a Crysis 2-t.
2011. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár n nem nagyon ismerem ezeket a COD 4-et meg a Crisys-s vagy mit de azért értek a procikhoz! Az egy nagyon jó processzor (SZERINTEM) érdemes megvennei! Szerintem menne rajta a Crysis meg a többi! Processzortól függ a legtöbb! Ha az nem megfelelő, akkor 20-30 percet küszködik vele, lefagy, dolgozik mint az állat, és és a játék el se indul! Ha a processzor nem melegszik túl! Ilyenre gondoltam 60-85 fok akkor nem lesz gond! De ha ilyen meleg, akkor a gép újraindulhat, lefagyhat és szaggathat a játék!
2011. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá egy Jó VGA-d akkor ez a proci tökéletesen ki fogja hajtani.
2011. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Emellé a proci mellé egyébként reális egy GTS 450-et venni?

Nem lenne VGA limites?

2011. máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Emellé a proci mellé reális egy Radeon HD 6870 - 1 GB GDDR5.
2011. máj. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, pont olyat veszek =)
2011. máj. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!