Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hálózati kártya hogy kell mit...

Hálózati kártya hogy kell mit kell:D?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Múltkor újra telepítették a gépem.És mikor be indítottam minden rendben volt.De mikor mennék internetezni akkor akkor nincs net pedig be van dugva minden.A routerbe volt bedugva akkor nem ment. De mikor átcseréltem akkor ment a modemen. De így router nem megy és nem tudom mi a gond. Múltkor még ment a routeről úgy, hogy kábelről most meg nem pedig van realetek driverem hálózati kártyám.Aki tud erre meg oldás pls írja le nekem lépésenként.

Előre is köszi:)


2011. máj. 11. 19:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Ezt kihagytam UPC netem van TP-LINK routerem,
2011. máj. 11. 19:58
 2/2 attee0002 válasza:

Én arra tippelnék, hogy a routered másik MAC címet küld a modemednek, mint a géped, de ezt át lehet állítani. Dugd rá a géped a routerre, majd nyisd meg a böngésződet. A webcím helyére írd be ezt: 192.168.1.1

Ha kér felhasználónevet és jelszót, írj mindkettőhöz admin-t. Ha beengedett, bal oldalt lesz egy pár menü, a --- Basic Settings --- alatt válaszd ki a Network-öt, majd azon belül a MAC Clone-t. A Your PC's MAC Address-ből másold át a címet a másik mezőbe, majd mentsed. Ha ez volt a baj, akkor utána már működnie kell.

2011. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!