Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FONTOS. Létezik egyátalán...

FONTOS. Létezik egyátalán magyarországon ez a laptop? Ha nem akkor az amazonrol kicsit tudna mondani valaki valamit? -->

Figyelt kérdés

Szóval van ez a laptop : "ASUS N53SV-XE1" . Az n53SV szériából kimondottan ez a példány érdekel.

Az amazonon találtam meg egyedül: [link]


A kérdésem az , hogy valaki esetleg megpróbálná megnézni , hogy magyarországon valahol kapható e? (én nem találtam egy óra után sem)

Valamint pls mondjátok meg hogy hogy működne ez az amazonos vásárlás. Mennyi lenne az az össze amire ide lekerülne (Lehetőleg forintba)


2011. máj. 11. 00:55
 1/4 anonim válasza:
konkrétan rá kell keresni a honlapon és el kel olvasni ! az amazon szabályzatát. miért kell pont az a laptop?
2011. máj. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Konkrétan azért kell ez a laptop, és azért külföldről, mert ilyen nagy teljesítményü gépet, ilyen olcsón (amazonon 899 dollár azaz 165ezer FT) nemigen lehet kapni máshol. A lényeg hogy ez nem tul nagy segítség. Vagy három óráig kerestem, de nem csak hogy magyarországon nem találom, még külföldön se máshol csak az amazonon.


Ezért ha más nem az érdekelne hogy pl amazonról szállítanak e ide magyarországra és hogy hogy működik az egész a megrendeléstől egészen addig míg hozzám neem kerül.

2011. máj. 12. 10:12
 3/4 anonim válasza:
Akkor még az is drágább itt ?! :S Miért pont laptopot veszel, akkor vegyél inkább asztali gépet
2011. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül.. kollégiumba költözés miatt mkell de ez most lényegtlene. Én csak azt kérem h keressen vki nekem ilyet magyarországon vagy mondjatok az amazonos vásárlásról valamit
2011. máj. 15. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!