Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szuper gamer PC-t vegyek?

Milyen szuper gamer PC-t vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hirtelen jutottunk sok pénzhez és egy brutális PC-t szeretnék venni, de darabokból szeretném megvenni mert abból mégiscsak jobbat lehet mintha pl veszek egy 800.000FT-os gépet.

Szóval megkérnék valakit aki ért hozzá hogy összeállítana nekem egy brutális gamer PC-t? Minden a lehető legjobb legyen benne, pénz az van, szóval azzal most nem lesz gond. :)


persze játék mellett csinálnék sok féle dolgot, pls 3D modellező programmal dolgoznék, videót szerkesztenék/csinálnék/konvertálnék, és grafikai programmal is dolgoznék.

És szükség lenne egy elég fasza monitorra (szintén a legjobb).


Előre is köszönöm szépen! :)


2011. máj. 10. 20:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Na prociból várd meg a júniust és akkor vedd meg a 8 magos bulldozert az tuti veri a sandy-kat az ivy-re meg felesleges várni mert nem biztos hogy verni fogja a bulldozert ha meg veri akkor minimálisan. Ráadásul még tovább csúszott a piacra dobása már ősz lett az időpont szal bulldozer (8 magosat majd)

alaplapból olyat amin van 2 PCI-E 2.0 csati és támogatja a SLI-t.

Abba a lapba vegyél 2 db nvidia geforce GTX590-et és kösd SLI-be.

Tegyél bele 6x 8 Gb RAM-ot de ha csak 4 foglalat van a lapon akkor 4x8 Gb-ot.

Ajánlom a kingston RAM-okat és a geileket. Esetleg corsair.

adattárolásra a legobb SSD-t vedd a leggyorsabbat viszont legalább 4 db-ot belőle mert igaz gyorsak de kicsik.

Tápból 1200 w-os enermax.

Házból valami nagyon jól szelőzőt ami elő van készítve vízhűtés befogadására.

Ja az egész rendszert vízhűtésből építsd fel a legjobb cuccokból.

Amire lehet vizet köss.

procira, VGA-kra, RAM-ra, alaplapi összes chipsetre stb...

Bár annyi vele a baj hogy még szűk egy hónapot kell várnod hogy ha bulldozert veszel bele de sztem megéri.

Ha valami létfontosságút ki kihagytam szóljatok

2011. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Létfontosságú? háát... monitor?
2011. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jah hát abból a legjobb amit lehet kapni mert talán még a legjobb monitorral amit lehet kapni azzal se haladja meg a keretet.
2011. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

512 SSD(fél millió körül)

amennyi férőhely csak van a gépben: [link]

17 proci

2X 4gb radeon hd 6990....engem is meglökhetnél fél millióval:D

2011. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
vagy ha türelmes vagy bulldozer
2011. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát nem ezt mondtam hogy ha tud várni szűk 1 hónapot akkor vegyen 8 magos bulldozert :D
2011. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
heló nem tudom hol tart a géped de kíváncsi lennék ara, hogy végül miket tettél bele és mennyibe került. persze ha készvan
2012. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!