Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az mitől van, hogy elkezdek...

Az mitől van, hogy elkezdek játszani valami játékkal és kb.1 perc múlva szirénázik és leáll a gép?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Túlmelegszik a proci.

Takarítsd (portalanítsd) ki, a hűtőbordák közül is ki kell fújni a levegőt. Lehet kapni sűrített levegőt spray formájában.

Ha nem segít, akkor egy nagyobb /jobb/ hűtőt kell venni.

2009. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kevés az információ.

De ezeket kipróbálhatod:

1, túl melegedés tisztisd ki a hűtőket és kapd le a gép oldalát hátra segit.

2, memória hiba ----> vegyél újat

3, merevlemez hiba ----> mentsd le az adatokat vegyél újat aztán mentsd át az újra adatokat

4, Oprendszer hiba nem valószinű mert akkor nem össze vissza sipolva kapcsolna le.

2009. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a proci, ha már jó ideje megvan a gép,és ezt most kezdte el, akkor tisztítás vagy venticsere. Ha új a géped, akkor esetleg a BIOS-ban feljebb állíthatod kicsivel ezt a biztonsági cuccot.

Nekem anno elég alacsonyra volt állítva és pittyegett, feljebb vettem 20 fokkal, és 6 évig hű szolgám volt.:)

2009. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nekem 1x azért szirénázott a gép mert valami hardver kihúzódott iletve voltmár hogy túlmelegedett a proci mert rosszúl rögzítettem vissza portalanításkor ezekre figyelj oda
2009. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

por 1 szem sincs benne a ventik működnek(2 van)túlmelegedés biztos nincs a hardverek a helyükön szóval nem tudom...

2009. márc. 14. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!