Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell n5110 vga probléma, ha...

Dell n5110 vga probléma, ha nincs hálózatra kötve a laptop, akkor nem a rendes vga-t használja, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem nemrég egy új laptopot, dell n5110-est:

[link]

konkrétan ezt vettem.

Azt tapasztaltam, hogy ha játszom és közben leveszem a laptopot hálózatról, tehát nem töltöm, akkor az fpsem leugrik 250-ről 30-50-re és elkezdek szaggatni, olyan mintha, nem a rendes gt 525m-et használná ilyenkor a gépem.

Ez normális? Illetve lehet tenni ellene, hogy márpedig mindig ezt a vga-t használja?

Már feltettem a kérdésem iponon is, az előbbi linken van pár hozzászólás, de az ott adott segítségek alapján se sikerült megoldani a problémát.:(

Előre is köszönök bármilyen tippet, segítséget!


2011. máj. 9. 11:53
 1/8 Baliii ***** válasza:
Szerintem energiatakarékos üzemmódba kapcsol a géped. Próbáld meg kikapcsolni.
2011. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez normális.Az,hogy akkuról akarsz játszani,az nem az.Beállíthatod,hogy menjen maxon,de fél órát sem bírna.
2011. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Ez normális.Az,hogy akkuról akarsz játszani,az nem az.Beállíthatod,hogy menjen maxon,de fél órát sem bírna."

Hogyan lehet ezt beállítani?:)

2011. máj. 9. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen laptopom van, és én is ezzel a problémával élek. Sajnos erre a kérdésre az a válasz, hogy az aksi nem tudja azt a bizonyos mennyiségű energiát leadni, amennyi a VGA-nak kell, ezért ha bármilyen energiatakarékos alkalmazást kikapcsolsz, akkor se lesz jobb. Sajnos csak teleppel lehet jó minőségben játszani.
2011. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

@23:05

Köszi!!!

Az se segít ha a mostani 6 cellás helyett veszek egy 9 cellás akksit bele, ugye?:S

2011. máj. 13. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem segít rajta, egy márkaszervízben meg kell kérdezni, hogy működne-e úgy.
2011. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyasmi rémlik, hogy az Asztalon jobb klikk és ott ki lehet választani, hogy melyik videókártyát használja.
2011. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kléh Lajos válasza:

A 4 es hozzászoló jó nagy baromságot írt! Hogyne tudná leadni azt az áramot xd!

Nállam ugy kell hogy asztalra jobb klikk-grafikus tulajdonságok-részletes mód-energiaellátás és ott lehet beállitani hogy hálozatról és aksiról mit használjon stb.....

2013. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!