Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jó a Winchesterem?

Miért nem jó a Winchesterem?

Figyelt kérdés

Maxtor stm3250820a winchesterem, egyik nap kisment az áram egy pillanatra, és azóta nem működik a winchester. Éppen formázás ment, az lehet tényezője a gondnak? Sok adatom elveszne így szóval elkélne a segítség. Addig megy, hogy bekapcsolom a gépet, és kiírja az adatait a winchesternek, de nem tovább. maga az eszköz, ugyan úgy bekapcsol, ahogy az előtt, és semmi szokatlant nem csinál. Biosba nem tudok belépni, addig megy, hogy kiírja, hogy smart képes a winch, és működik is ez a funkció. A gépem American Megatrends, Intel Celeron 2,6 ghz, most ubuntut tudok futtatni cd-ről, ha kihúzom a winyót, annélkül sem találok semmi beállítást a biosba... :\

Nagyon kösznöm a rendes válaszoló emberkéknek :)


2011. máj. 7. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A HDD Regenerátorral meg lehet csinálni, haverom megvette eredetibe, kölcsön adta, és jól ki tudja javítani, de azzal tisztában kell lenni, hogy hiába javítja ki, már nem sokáig fog menni ugyanúgy, tehát előbb utóbb új vinyó szükséges!
2011. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Panda Péter ***** válasza:
maximum félmegoldások lehetnek, de ha sok a bad sector (mint esetedben) akkor az a vinyó kuka, nehogy rábízz bármilyen adatot is.
2011. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Haza hoztam ma, feltettem egy windost és most aránylang megy.. semmi ninc rajta mostmár csak pár szükséges progi, és a windows maga, xp nem is engedte magát, kék halált kapott már a telepítés elején, most valameddig kihúzza szerintem míg nem szerzek másikat. Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 10. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!