Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet a monitor élénkségé...

Hogy lehet a monitor élénkségét lejjebb venni?

Figyelt kérdés
Most telepítették újra a gépet és szerintem mindjárt kiveri a szemem, 5 perce ülök itt és áhh borzasztó..
2011. máj. 4. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
az zavar hogy hülyén villog? nem úgy mint azelőtt?
2011. máj. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyományos CRT, mert ha az akkor nem inkább a villódzás bántja a szemed? Akkor a képernyőbeállításoknál (képernyőfelbontás) speciális beállítás majd az üzemmódra kattintva magasabb képfrissítésre állítani.
2011. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

áááá ez borzasztó!

Csak azt nem értem hogy most mit kérdezel.

Mit értesz élénkségen? Vegyél lejjebb a fényerőből és nem lesz élénk, vagy a Hz-re gondoltál? Mert az nem élénkség.

2011. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, nem tudom hogy kell normálisan megfogalmazni :) A lényeg az, hogy pl megnyitom a neten és a kék szín nagyon élénk ezen az oldalon vagy a zöld..:)
2011. máj. 4. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
kevesebb szín van mint azelőtt? pl kék piros sárga zöld lila türkisz és a többi meg szürke?
2011. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát akkor írd le hogy milyen márkájú és fajtájú a monitorod!

bár a vga-nál csak a Hz-et tudták elállítani sztem...

de a monitor kontrasztján tudsz lejjebbb venni...

vagy vedd magasabbra a herz-et...

2011. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Magasabbra vettem a hertz-et és állítottam a kontraszton, így nagyjából elviselhető :) Köszi szépen mindenkinek :) Amúgy, a videokártyával is voltak bajok, szóval valszeg rosszul lett visszatelepítve elvileg és ezért ilyen. Hát én személy szerint nem tudom..:D
2011. máj. 10. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!