Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet alaplap hiba? (kérdés...

Lehet alaplap hiba? (kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés

Van egy AMD phenom ii 555-ös procim.Ezt 4 magosítottam.Az alaplapom Gigabyte GA-MA770T-UD3.Viszont így nem volt stabil, ezért visszaállítottam 2 magosra.De a múltkor megpróbáltam még egyszer, hátha összejön.Csinált egy BIOS frissítést(mint mindig)asztán újraindult, és egyszerűen leállt.Hiába nyomtam a bekapcsoló gombot, nem reagált.Áramtalanítottam, utána jó volt.Term. visszaállítottam 2 magosra.Azóta is így van.


Az a kérdésem, hogy ez károsíthatja az alaplapot, ill. az utolsó próbálkozásnál miért nem indult?Lehet, hogy már az előző magfeloldási kísérletemnél elrontottam az alaplapot, vagy csak a processzor lezárt magjai rosszak?


(Illetve nincs valami ötletetek, hogyan tudnám bekapcsolni a letiltott magokat, hogy teljesen stabil legyen?Már mindent megpróbáltam.(+fesz, kisebb órajel))


2011. máj. 2. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az nem világos hol jön a fejedbe az a rész, hogy hibás az alaplap?

Most is erröl irogatsz, müködik, honnan szeded hogy bármi gond lenne vele?

2011. máj. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 laci9 ***** válasza:

Szia.

Nem az alaplapoddal semmi baj.Különben most sem működne, viszont az lehetséges, hogy a processzor lezárt magjai rosszak.

2011. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. máj. 2. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!