Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan telepíthetnék illesztőp...

Hogyan telepíthetnék illesztőprogramot a hálózati kártyához?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van és azt hiszem TL-WN551g/TL-WN550G hálózati kártya. Ez van a dobozon, de az eszközön semmi írás. Próbáltam az oldalukról letölteni az utilityt, de hiába telepítem, semmi sem történik. Már sokszor raktam újra a gépet, eddig ha a másik szobában bedugtam a kábelt mindig megtalálta az illesztőprogramot. Most viszont sehogy sem akarja. Mit kellene tennem?
2011. máj. 1. 10:55
 1/7 P.O.C. ***** válasza:

1. Letöltöd a driverét és kicsomagolod egy üres mappába:

[link]


2. Előhívod az eszközkezelőt

(Beírod a start menü keresőjébe: devmgmt.msc majd entert ütsz)


3. Megkeresed a kártyád (valószínűleg ismeretlen vagy egyéb eszköz kategóriában lesz). Jobbklikk rá --> Illesztőprogram frissítése. A második lehetőséget választod (illesztőprogramok keresése a számítógépen). Kitallózod a kicsomagolt drivert, annak megfelelően hány bites Windowst használsz, majd a tovább gombra kattintassz.. Innen szerintem már egyedül is megy..

2011. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Ediig valószínűleg azért ismerte fel, mert a kábeles csatlakozással egyből volt internet kapcsolat, és a Windows Update -ről automatikusan megkereste a drivert.


Amúgy meg nem kell semmilyen utility hozzá, ha felismerte a kártyát. A Wi-Fi hálózatok kezelésére és a csatlakozásra tökéletesen megteszi a Windows beépített Wi-Fi kezelője (WZC).

2011. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Üdv:)

[link]


az első az

2011. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm, de P.O.C., ezeket amiket mondtál megcsináltam és így sem ismeri fel és hiába telepítem nem hajlandó elfogadni. Az is eszembe jutott, hogy talán nem is ez az eszköz neve de a lényeg hogy ezek nem működtek és semmi további ötletem nincsen.:S
2011. máj. 1. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Üdv kicsomagoltad?

Win7 32 vagy win7 64 bitesed van?


A rendszer eszközkezelöböl kitudod választani

valószinü ismeretlen eszköznek lássa a win7

kis sárga kérdőjellel


klikk és megadod neki azt az utvonalat ami a drivert tartalmazza


de ha leirod részletessen hogy te hogyan csináltad jobban tudunk segiteni

2011. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, de csak annyi volt a baja h rossz drivert töltöttem le. Szétszedtem a gépet és megfordítottam a kártyát és a hátulján ott volt hogy: asus 130bxd. Úgyh mostmár a saját gépemről netezek:D Köszönöm a segítségeteket:D Szép napot.
2011. máj. 1. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
prima akkor szivattál minket rendessen
2011. máj. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!