Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy utángyártott toner mennyir...

Egy utángyártott toner mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Egészen konkrétan Samsung ML-2510 nyomtatóról van szó. Kb. 3-szoros az árkülönbség, szóval elgondolkoztam rajta.
2011. máj. 1. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki,mi töltettünk mindig 20-30at itt nem kúrtak át sem a töltéssel sem az utángyártottal....
2011. máj. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próba csersznye. Nekem beváltak HP1018-ashoz. De itt 10-szeres az árkülönbség. A gyári toner pofátlanul drága.
2011. máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Silber ***** válasza:
Nekem egy ML-1640-es van, utángyártottal. Hogy honnan vettük a tonert már nem tudom (rendeltük), de semmi gondom nem volt vele.
2011. máj. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is szereti az epsonom az utangyartottat, mar van 1000x csereltem benne, de mindig hibamentesen es szepen nyomtat.
2011. máj. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Xerox színes lézernyomtatóm van, az eredetileg hozzáadott kivételével csak utángyártott tonert vettem bele, már 15x kb. Semmi gond nem volt vele (Attól eltekintve, hogy egyszer olyan fajtát kaptam bele, amit felismert, hogy nem eredeti, de azt visszavették a boltban)
2011. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!