Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen jatekokat bir el ez a...

Milyen jatekokat bir el ez a konfig?

Figyelt kérdés

Uj gepet vennek, amit nem jatek miatt veszem, arra van konzolom, de azert neha-neha kiprobalnek 1-2 jatekot.

Es akkor itt a vas (ps3-rol irok, ugyhogy linkeket nem tudok adni, meg a pontos nevre sem emlekszek, de konnyen megtalalhato, ha meg valakinek nincs kedve keresgelni, majd felteszem ujra a kerdest ha gep elott vagyok, de azert probalkozok)


Alaplap Asrock H61....

Proci Intel i3 2100 3.1 GHz

RAM Kingmax 4g .....1333 Mhz....KIT


VGA nincs benne csak integralt, pont ezert teszem fel a kerdest, mert tudom, hogy az integralt vga-val nem fogok 1920x1080-ba Crysis-ozni.

Esetleg egy Gothic 1-2-3-at vinnek vegig, az 1-2 az regi, nagyon kicsi gepigennyel, 3 az kicsit komolyabb gepigennyel.

Meg talan egy Cod4-et neha multiban jatszanek, akar alacson grafon is, de van-e esely legalabb a Gothic reszekre?


2011. máj. 1. 01:03
 1/9 VODKA0710 ***** válasza:
Szerintem ennyi RAM-ot, egy ilyen jó processzort, meg egy ilyen alaplapot kár elpocsékolni. Az integrált VGA-val nagyon gyenge lesz, viszont ha szerzel bele mondjuk egy ATi Radeon HD5770-t, akkor még a Crysis 2-t is birod HD-ba. Nem nagy befektetés a többi mellé, de legalább nem lenne egy akkora teljesítmény elpocsékolva.
2011. máj. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hat ha veszek is VGA-t, max akkor, ha talalok valami jo nyari munkat, mert 16 eves vagyok, annak orulok hogy egy gepre valo penzt meg tudtam keresni.

Meg melle PS3-hoz vennek sok jatekot, mert le vagyok maradva, meg Move, meg azert nyaron mozi meg szorakozasra is kell hogy maradjon zse, tehat lehet inkabb elpazarlom a teljesitmenyt.


De tegyuk fel, hogy VGA-t veszek.

Ahhoz eleg lesz a 350W, vagy inkabb 400-450 kene?

2011. máj. 1. 01:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja es attol eltekintve, hogy lesz-e uj VGA vagy nem, az alapkerdesre, tehat van-e esely futattni a jatekokat tudnal valaszolni, vagy azt nem lehet igy megmondani?
2011. máj. 1. 01:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár az integrált videokártyákat mindenki nagyon leírja, de az i3/i5-ben levő azért bőven elég a régebbi játékokhoz. Nekem pl. az i3-530 integrált vga-ja bőven vitte a World of Warcraftot közép-alap beállításokkal 1920*1080-as felbontásban. Szerintem a Gothic 1-2-3-mal nem lesz gond, viszont a COD4-ről nem tudok nyilatkozni, sosem láttam még.

2011. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A CoD4et is simán vinné az i3-ba beépített GPU. (Persze alacsony beállításokon.)

És ha veszel videókártyát is, akkor nem biztos, hogy elég lesz a 350Wos táp. (persze attól is függ, hogy milyet veszel... és attól is függ, hogy milyen a táp...)

2011. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 VODKA0710 ***** válasza:
A VGA nem az alaplapra van integrálva? Nem gondolom, hogy a processzorban "benne" lenne. Az alaplapon meg van egy Intel HD VGA. Az meg azért elég gyenge. És ha csak egy vagy két HDD lesz a gépben, akkor elég a 350W. Tapasztalatból mondom.
2011. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elozo


Nem ertek ennyire a gepekhez, de ipon-on ahogy nezegettem, mintha az lett volna irva, hogy VGA: CPU-ba integralt.

Es ahogy nezegettem az ipon-on a teszteket, ugy olvastam, mintha ezeken a Sandy Bridge cpu-kba mar van vga integralva, nem tudom.


De valoszinu veszek majd egy VGA-t utolag, addig is az integralt vga-val vegigtolom a Gothic 1-2-3-mat, egy HD5830 mar eleg lesz arra, amire nekem kell.

Meg azert inkabb egy 400-as tapot veszek, 1-2 ezerrel dragabb, de nem baj, ha kicsit tobb.

2011. máj. 1. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Már az előző szériás i3-asoknál és két magos i5ösöknél kezdődött az, hogy a processzorba beleraktak egy grafikus feldolgozó egységet. Így az alaplapokban nincs integrált videókártya, csak integrált videó kimenet.
2011. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VODKA0710 ***** válasza:
Érdekes. Ennek utánanézek :D
2011. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!