Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hűtőt hogyan...

Remarque kérdése:

Processzor hűtőt hogyan vegyem le?

Figyelt kérdés

AMD Athlon processzor ASUS M2N-VM DVI alaplapon.

Nem tudom leszedni róla, erőltetni nem akarom.

Lehetséges, hogy "rásült"?

gyakran volt a CPU 80 fok közelében, pasztát szerintem még nem kapott.

Le tudom-e úgy szedni, hogy az alaplap vagy a CPU ne károsodjon?

Hogyan?


2011. ápr. 27. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
hűtőről nem írtál semmit, de gondolom gyári. ez esetben van egy pár "rákattanó" tartója, ezeket kell kipattintani. lehetőleg úgy h ne törd össze. ezek után viszonlag könnyen le lehet szedni, a hőpaszta azért nem egy pillanatragasztó (és 90% h van rajta paszta).
2011. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A helyedbe én vagy keresnék egy ismerőst aki ért hozzá , vagy elvinném szervizbe....

Utána használnék pasztát , és nem engedném 80fok közelébe SE a CPU hőmérsékletét....

2011. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

De elvileg a magas hőmérsékletől "rásülhet" a CPU-ra v a foglalatra?

2011. ápr. 27. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tul sok, es rossz minosegu paszta van rajta, akkor eselyes hogy osszeragad.

(meg van (volt?) egy liquid metal nevu pasta, ami tenyleg "osszeforasztotta a cpu-t a hutovel, de az draga, es akkor nem lenne 80C° :)

Akarhogy is, picit csavaro mozdulattal (picit!) probald leszedni a hutot, az altalaban segit. (meg lattam hutovel kitepett cpu-t utanna mukodni...)

2011. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!