Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Intel Core i sorozatú...

Az Intel Core i sorozatú prociknál mit jelent az hogy integrált vga van benne? (külön jelölik is az órajelét). Az AMD processoroknál is van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy bele van építve a videókártya, nem kell külön venni, csak ha erősebbet akarsz a beépítettnél. Gondolom az ilyen processzornak másfajta foglalata van, másfajta alaplap kell hozzá. Nem tudom hogy AMD processzorokban van-e ilyen, igazság szerint azt sem tudtam hogy ilyen létezik. Integrált vga, jesszusom...
2011. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt van egy link : [link]


Egyértelműen jelzik a graphics tulajdonságokat,ezért kérdeztem.

2011. ápr. 27. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:

AMD fusion a hasonló,de kicsit más piacot céloztak meg.


[link]

2011. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már a processzorba építik a vga-t, nem az alaplapra??!
2011. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
AMDnél is van ilyen, a Brazos-ok (6310, 6250) nagyon alacsony fogyasztásuk miatt net/notebook-okba és htpc-kbe már megjelent, a LIano sorozat (asszem 6410, 6510, 6550) most nyáron jön és ezek már az asztali gépekbe lesznek szánva. persze nem olyan bivaly erősek, de pl irodákba/netezni/filmezni/régebbi játékokkal vagy alacsony felbontáson játszani stb bőven jó lesz ha nem szállnak el az árakkal
2011. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Intel i3 i5 i7 procikban van beépített videókártya mag (GPU) és annak jelölik az órajelét pl: 650 MHz.

külön jelölik a magok órajelét is pl: 2.80 GHz

2011. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 27. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!