Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell 5.1-es hangrendsze...

Hogyan kell 5.1-es hangrendszerrel internetezni?

Figyelt kérdés
Egyik böngészővel se tudom megszólaltatni a Center/Subwoofer, és a Rear hangszóróimat. Akár YouTube-ozok, akár egy mp3-mat nyitok meg böngészőben, csak a 2 Front hangszóróm szól. Hogyan kell mindhárom csatornára kivezetni a böngésző hangját?
2011. ápr. 25. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, azokon a sávokon nincs jel. Max rákötheted a frontokat, és akkor elöl hátul ugyanaz szól. De az nem 5.1..
2011. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze az oké hogy a jel maga az csak sztereo, én is úgy értem hogy ugyanaz szóljon, de mindegyik hangszóróból. Ha akár egy mono számot is csinálok, de azt megnyitom pl Winampban, az mindenhonnan szól. Ez lenne a célom :) Nektek is csak a 2 front szól böngésző alól?
2011. ápr. 25. 21:52
 3/3 anonim válasza:
ha 5.1be van kötve tehát ha 5.1-es hangkértyára van kötve akkor csak a 2 front fog szólni de ha sztereó kimenetre van dugva(a hangkártya zöld kimenetébe van bedugva)akkor fog szólni mind!
2011. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!