Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangkártyát és videókártyát...

Kiskirálylány20 kérdése:

Hangkártyát és videókártyát hogy lehetne feltelepíteni?

Figyelt kérdés

Újra lett téve a Xp a gépemen,azóta pedig nincs hang és videó kártya pedig hibát észlel. Külömböző drivereket próbáltam de egyenlőre sikertelen valaki segítsen hogy lehetne megoldani!

Fujitsu Siemens Amilo Li 2727


2011. ápr. 25. 17:49
 1/3 anonim válasza:
Szia ugy a legegyszerübb megoldani ezt a dolgot!legalábbis én ugy szoktam ha van egy ilyen feladatom akkor felmegyek a gyártó honlapjára és onann elvileg lelehet tölteni az összes drivert!ha pedig nem találod ott sem akkor keress rá a nevére és akkor tutira kidobál olyan linkeket ahonann lelehet szedni és akkor márcsak felkell tenned....nem nehéz sztem:D
2011. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legendavagyok01 ***** válasza:

Eleve nem is volt xp-s támogatása már a laptopnak, a vistás driverek vannak a hivatalos oldalon. Van egy olyan csomag, ami külön az alkatrészgyártók oldaláról lett összeszedve, itt:

[link]

2011. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 28. 00:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!