Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső vinyóra lehet oprendszer...

Külső vinyóra lehet oprendszert rakni?

Figyelt kérdés
üdv! az lenne a kérdésem, usbs külsővinyóra lehet valamilyen oprendszert rakni xp vagy win 7 ? vagy nem lehet usbs eszközre telepíteni ? azt tudom hogy usbről is lehet oprendszert felhúzni, de fordítva ? ha leszedem a külsővinyó usb csatlakozóját akkor sata lesz így elvileg gépbe is belehet rakni sima vinyónak használni.
2011. ápr. 25. 14:47
 1/2 HabverőMakverő ***** válasza:
Természetesen lehet rárakni, de megfontolnám, mert ha kihúzod az op rendszered összeomolhat :S ezzel számolj. Ha a gépbe rakod sata-ként akkor semmi baj se lesz
2011. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok kösz! persze gondoltam arra én is hogy ha usbről csiálnám akkor valami fix helyre raknám mondjuk gép hátulsó usbhez ahol stabilan ott maradna.. mondjuk csináltam már régen ilyesmit pendrivera de telepítésnél valami olyasmit írt ki hogy a telepítő nemtámogatja az ilyen fajta kötetekre.. vagy valami ilyesmi... pedig sima xp volt... nemtom milehetett
2011. ápr. 26. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!