Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LCD monitor tisztítása?...

LCD monitor tisztítása? Szerintetek? Nem merek hozzányúlni teljesen laikusan:S

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ablak tisztító, szemüveg tisztító, bármilyen alkoholos akármi.. Elég ellenálló nem kell félned, de zsíroldóval kromofággal azért ne locsold.
2011. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én üvegtisztitóva szoktam türülni a képernyőt és semmi baja
2011. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Az igen, vagy hypoval is nekieshetsz ennyi erővel. Semmilyen alkoholos xarral ne tisztítsd. Vegyél lcd monitor tisztító löttyöt pc-s boltban + mikroszálas kendőt és azzal.
2011. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a laptopomat vizes piha kendővel szoktam néha zsbkendővel szépen letisztítja... amugy nem kell anyira félteni az LCD_t
2011. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én nedves zsebkendővel tisztítom már 5. hónapja, és semmi baja, 1 héten 1× törlöm le, de nehogy alkoholos löttyel locsold, mert az feloldja azt a felületet az LCD-n ami megakadályozza a tükröződést! habár az én LCD-men nincs ilyen felület, ugyanis teljesen tükröződik, de bezzeg az LCD TV meg nem, az nem tükröződik, hanem homályos a tökörképünk benne, mivel a TV-n van tükröződés mentesítő felület! mind1. tisztíthatod nedves papírzsebkendővel, konyhai papírtörlővel, akár vásárolhatsz kozzá külön folyadékot és kendőt, de megetszi a pzs (papírzsepi) is!

ha további kérdéseid merülnének fel, akk írj a anonimus z felhasználónevű gyakorikérdéses felhasználójának (ez vok én)

2012. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!