Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik kényelmesebb? Xbox 360...

Melyik kényelmesebb? Xbox 360 controller vagy PS 3?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

mindkettő kényelmes, csak meg kell szokni.

nekem pl a box jobban bejön, de aki PS3 után probálja a másikat, annak az kényelmetlen.

2011. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan. Én nagy PS fan vagyok/voltam, mikor kijött a DS3 azonnal ugrottam rá, és másabb mint pl a DS2. Most van PS3-am meg x360-am is és így a kettőt együtt meg lehet szokni elég hamar, csak az xbox RT és LT-je más, de aki alapból x360-as azmeg nem fogja tudni olyan jól kezelni a DS3-at. Aztán a keypad kényelmesebb x360-hoz sokkal. Én azért ps-t használok mégis mert azon ingyenes a multi (részben). Próbáld ki mindkettőt de ne úgy hogy 3 hétig csak ezzel, 3 hétig csak azzal, hanem nyomsz egy mapot ezzel, egyet azzal és úgy nagyon jólessz
2011. ápr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!