Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okozhatnak egymásnak problémát...

Okozhatnak egymásnak problémát több eltérő fordulatszámú HDD?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy 2 különböző van egymás mellet az nem tesz jót nekik márpedig nálam vegyes a helyzet

1X 10k RPM

2X 7.2k

1X 5.4k


2011. ápr. 20. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha a 10k-ről másolsz az 5,4esre lassabb lesz a másolás viszont ezenkívül semmi semfog történni.
2011. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na ezt tudtam eddig is ( nem a semmiért lett megvéve)

csak valaki azt mondta hogy a rezonancia miatt nem javasolt egymás közelébe rakni

2011. ápr. 20. 22:08
 3/5 Panda Péter ***** válasza:

nem lesz gond, maximum hangos lesz a géped mint az állat.

de ha nagyon aggaszt a dolog, veszel egy új gépházat, az én cooler master rc692-esemben például gyárilag rezonanciacsökkentős gumiborítású tartókat adnak a merevlemezekhez.

kép: [link]

2011. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem aggaszt csak kérdeztem mert nem szeretném ha az egyik emiatt meghalna ami viszont nem kevés pénz lenne
2011. ápr. 21. 07:57
 5/5 anonim válasza:
Nekem ezelőtt 2 számítógépem volt, mind a kettőben 2 HDD volt eltérő fordulatszámmal. Az egyiket 3 évesen vettük, úgy hogy utána még 7 évig szinte probléma nékül működött, pedig átlagban napi 3-4 órát ment. (Annak csak a képernyője ment tönkre, szóval elméletileg még nem tudom meddig működőképes lett volna.) A másik az kerek 5 éve volt összerakva, szintén a képernyője halt meg 3 éves használat után. Azt mondanám, ilyen módon nem nagyon lehet velük problémád.
2011. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!