Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkorára cserélhetem ki a...

Mekkorára cserélhetem ki a cpu-t maximum a gépemben?

Figyelt kérdés

Dell dimension 4400

pentium 4 1.8ghz stok:478 fsb:400

Amit kibogoztam a netbőr talán az h ne legyen nagyobb az fsb-je, és természetes hogy a sztoknak megegyezőnek kell lennie.


2011. ápr. 18. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
alaplap?
2011. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek a gépnek az alaplapja socket 478-as, és a 400-as és az 533 Mhz-es FSB-t támogatja. Ebből következik, hogy a legerősebb proci ami belemegy, a 3,06 Mhz-es, 533-as FSB-s Northwood magos Pentium 4, ami mellesleg a Hyper Threadinget is támogatja. Csakhogy ilyet nem egyszerű beszerezni. Nekem 2,4 Ghz-es Celeronom volt hasonló alaplapba, és egy 2,8 Ghz-es Pentium 4-es procit vettem harveraprón keresztül 3 ezer Ft-ért, és jelentősen javult a teljesítménye a gépnek. Szerintem te is nézz körbe hardveraprón és vaterán! A lényeg, hogy az 533 Mhz FSB-s Pentium 4-ek közül válogass.
2011. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az alaplap e210882.

De erre rákerestem és tőbb fajta is vot, ami nem olan mint az enyém, így nemvoltam biztos a leírásokban hogy igaz az én gépemre is.

Csak nem voltam biztos benne hogy belerakhatok 533-as FSB-s cpu-t.

Mostani cpu 1.8ghz, szoval elég Sz.r

Ezt a gépet csak hozzámvágták, de ha már van akkor felakarom tuningolni kicsikét, hogy használhassam is.

2011. ápr. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!