Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látszik a partíció...

Miért nem látszik a partíció külső winchesternél?

Figyelt kérdés
Notebookhoz csatlakoztattam külső winchestert ami ketté volt osztva a windowsnak és a többi cuccnak. A cuccos partíciót megjeleníti, használni is lehet, viszont amin a windows van azt csak megjeleníti, de nem lehet rá belépni, total commander kilép Nincs ilyen meghajtó üzenettel. Tud valaki segíteni?
2011. ápr. 18. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj a Start menü-Programok-Felügyeleti eszközök-Számítógépkezelés nyisd meg, aztán Lemezkezelés. Ott láthatók a particiók. Biztosan látni fogod a TC-ben nem látható particiót is. Itt létre tudod hozni rá a particiót, és meg is formázhatod. Feltételezem, XP van a gépeden.
2011. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azért mert amikor partícionáltad telepítéskor akkor nem formáztad a windowsnak....

én is jártam már így , de akkor én gyorsan ujrapakoltam még1x, nem volt még sok vesztenivalóm...

de van ilyen esetekre egy program "prtition magic" néven...

és ezen kívül még sok okos dolgot tud..

2011. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!