Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SOS! Hibás windows frissítés,...

SOS! Hibás windows frissítés, vagy szervíz?

Figyelt kérdés

Tegnap esti win 7 uptade után ma reggel a gép csak a kezdő logoig jutott, biosba belépni nem lehet, semmilyen más indtási módot kiválasztani nem lehet, ubuntu live cd-ről sem bootol a gép.

Meghalt benne valami, vagy mi okozhatja ezt? Csak hozzáértők válaszát várom!

Amúgy egy éves laptopról van szó.


2011. ápr. 15. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
a windows frissítésnek semmi kze hozzá
2011. ápr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó tudni... esetleg valami ötlet, hogy mi szállhatott el benne?
2011. ápr. 15. 14:20
 3/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Azért érdekes, mert a régi laptopom, amin xp-van, tegnapi csomó frissítés, kikapcs után ma hasonlót produkált, egy ideig töltött, majd szó nélkül újraindult.Se csökkentett mód, se javítókonzol nem segített, hiren's boot cd-ről mini xp felment, úgyhogy hardverest kizártam. Oprendszer keresésénél a D(!) meghajtón találta meg az xp-t, természetesen a c-n van, végigvettem majd minden javítási lehetőséget, fixmbr,bootdefault, stb. Valamelyik segített,

mert rendesen elindult a gép, a d gyökerében(!) volt a boot.ini, ntldr.dll, ntdetect fájl, c-n nem!???

Azért én visszamásoltam a c-re, és azóta már többször újrainrítottam, és jó.

Ja, és haveromnál is valami ilyen van tegnap óta, este megyek megnézni.

2011. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 legendavagyok01 ***** válasza:
És ha nem tölt be, mit csinál? Kiír-e valamilyen hibaüzenetet? Újraindul?
2011. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Abszolút semmit nem ír ki. Bejön a kezdő logo, és kapu, ott megáll. Ha bootolna legalább, már rég megnéztem volna live cd alól, hogy mi lehet a gond.

Amúgy nekem is xp-m van, és a tegnapi hosszú friss után simán elindult a gép, a w7-es lakótársamé.

2011. ápr. 15. 15:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Windows XP a nagy frissités után kékhalálosan indult, aztán fekete-fehérben: Utolsó helyes konfiguráció betöltése. Azóta nincs bele gond. Két olyan alapvető frissités volt (Microsoft Visual és NET keretrendszer), amelyik okozhatta. Én a Visualra tippeltem. Lehet, hogy a Windows7 frissitések között volt valami gubanc, nem ez lenne az első eset. Ha valódi kódos ez a Win7, akkor fele kellene hívni a Microsoft Magyarországot és rákérdezni. Ha nem az, akkor szervíz.
2011. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na igen, de ez konkrétan sehogy se indul el, még a windows betöltéséig sem jut, addig se, hogy akár a BIOS-ba be tudnék lépni.

Köszi, hogy próbáltok segíteni, de ehhez mindhez legalább az egyik kéne.

2011. ápr. 15. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha itt sem találsz megoldást, akkor regisztrálj az oldalra, ott vannak a vérprofik, tudnak segíteni.

[link]

2011. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Táp ment gallyra vagy az alaplap. Egy éves laptopnál nem semmi. Ha még garis, vidd szervízbe.
2011. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!