Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A minap vettem egy ASrock...

A minap vettem egy ASrock g41mh alaplapot meg 2x2gb csx ddr3-mas ramot. + egy 1TB-s vinyot ez eddig rendben is van de ma beszereltem. újra tettem a gépet, fel tetem a drivereket + a böngészőt. ől lehet?

Figyelt kérdés
és amikor őfelsége úgy gondolja újra indul vagy ép kék halált dob be . Win7 64 bit. Eddig ilyennel nem találkoztam méh pls segítség . Ez mitől lehet PL. elindítom a Netet rá megyek egy weblapra ki fagy az egész rendszer vagy újra indul , vagy ha elindito ma wow-ot ki fagy vagy újra indul.
2011. ápr. 14. 14:42
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Milyen tápod van?
2011. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia úgy néz ki meg oldottam a problémát. Valamiért nem bírta a a 64bitet a rendszer vagy csak a dvd-volt szar.Most fel tettem egy 32 bitest igaz hogy csak 3,44gb-t kezel de nem baj ezzel rendesen megy a gép, DE az azért furcsa volt hogy a wow-tol ki fagyot a Crysis 2-töl meg nem sőt az alatt ép hogy csinált valamit és tökéletesen ment akadás nélkül. Szóval lehet hogy program kompatibilitás problémák voltak vagy én nem tudom az a lényeg már jó. Amúgy egy egy 450w-os tápom van . De tervezem hogy veszek egy SuperB-es tápot . azért köszi hogy segíteni akartál:)
2011. ápr. 15. 07:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!