Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Míért nyomtat ilyen furán...

Míért nyomtat ilyen furán (csíkozva) a nyomtatóm?

Figyelt kérdés

Így nyomtat, bármit is csináljak vele: [link]


Tinta van benne.

Vezérlőprogramjában a "Nyomtatófúvókák tisztítását" is elvégeztem már.

"Patronok igazítását" is.

Nyomtatok egymás után 5 oldalt, akkor is ilyen. :(

Valami ötlet, hogyan szüntethetném meg a csíkozást?

Vagy cserélni kell az egész patront?


2011. ápr. 12. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Javíts a nyomtatás minőségén, hátha jobb lesz a nyomtatott kép. Ha így sem, új patron, de ha Lexmark nyomtatód van, inkább szabadulj meg tőle.
2011. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lexmark lexmark. :D

x84-es.

Átálítottam "NormáL"-ról a képminőséget "Legjobb Fotó"-ra, így ugyan 5x tovább tartott, de sokkal jobbat nyomtatott. Még nem az igazi, de tényleg jobb.

Köszi a segítséget! :)


Egyébként ilyen minőségen több tintát eszik meg, vagy csak lassabban mozog a fej, és azért szebb?

2011. ápr. 12. 14:37
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyen lett: [link]


Elején valamíért mindíg így kezdi. Köszi mégegyzer a tanácsot!

2011. ápr. 12. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

hát egy kevéssel többet használ a tintából, mintha a felét kihagyná a csíkok miatt :D

de legjobb lenne patroncsere

2011. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem lexmark nyomtatóm van, színes. Valóban fotóminőségű képeket nyomtat, csak egyrészt zabálja a tintát, másrészt marha drága bele a cucc. Ezért is javasoltam, hogy szabadulj meg tőle amilyen hamar csak lehet.
2011. ápr. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!