Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebook amin futna a GTA IV?

Notebook amin futna a GTA IV?

Figyelt kérdés
tudnátok ajánlani egy olyan notebook-t amin szaggatás nélkül tudnék a GTA IV-el játszani.
2011. ápr. 9. 10:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

szia


most beléd kötök egy kicsit remélem nem haragszol meg érte,ha megszívleled a tanácsom esetleg még a hasznodra is válhat :D

elég konok dolog az,hogy csak egy játékot tartasz szem előtt...de ha csak azzal akarsz játszani,akkor mindenképpen nézd inkább a processzort,mivel nekem most egy sony lenovo laptopom van, i7-es processzorral és nvidia 435GT kártyával,és nekem high beállításokon akadásmentesen fut a játék...

egyébként a legújabb játékok is szépen futnak Crysis 2 pl. medium beállításokon szépen fut, hogy a többi játékról ne is beszéljek...szóval szerintem a sony lenovok között is nézelődj,mivel tényleg jók :)

2011. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ja mellesleg az acer notebookhoz amit linkeltél hát...kell egy kis bátorság,hogy 1 év garanciával megvedd :/
2011. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
hoppá GT 435M-et akartam írni :D
2011. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
meg sony vaiot uristen az ökörségemmel megtelik egy oldal :D
2011. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!