Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Compaq Presario (WU540EA)...

Compaq Presario (WU540EA) All-in-one pc-ben lehet cserélni a processzort?

Figyelt kérdés
Mivel ez csak egy desktop pc, és még nem értek annyira hozzá, de egy intel atom proci nem valami sok, kérlek mondjátok azt (ha tényleg így van), hogy Igen:)
2011. ápr. 8. 19:48
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
nem, mivel az atom rá van forrasztva az alaplapra.
2011. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Előre kéne gondolkozni és utánajárni a dolgoknak. Kb 85-90 eFt az átlagára, ebből lazán ki lehetett volna hozni egy belépő szintű multimédiás PC-t, min 22" -os monitorral, erőss multi core procival és perifériákkal, amit később fejleszthettél volna.


Ehelyett megvettél egy motorba épített integrált fost, csak azért mert az "dizájnosabb". Gratula hozzá, ilyen logikával csak nők szoktak vásárolni.

2011. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem én, hanem drága apukám vette a metroban 114 e ft-ért, pedig semmit sem ért hozzá. mikor mondtam neki hogy vigyük vissza, akkor nemet mondott, mert "meglepetést" akart szerezni. mivel már letelt a 3 nap és nem lehet vissza vinni, gondolom megpróbálok javítani a helyzeten, egy jobb procival, minimum egy core3-sal. nem értek az ilyen fosokhoz ezért kérdeztem meg, de sajnos ezt még javítani sem lehet. hát körülbelül ennyi
2011. ápr. 11. 16:53
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

"...a metroban 114 e ft-ért..." :-O :D


Hát ezen és is "meglepődtem".

4 eFt perifériára, 30 eFt monitorra. 80 eFt -ból meg már Atom kis géped lehetett volna építtetni (mármint nem Atom processzorost :) ).

Bár ajándék lónak nem kell nézni a fogát.

2011. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!