Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 8600 GT, vagy HD4670-es a...

8600 GT, vagy HD4670-es a jobb ezekben a konfigokban?

Figyelt kérdés

Az én gépem: Gigabyte HD4670 GDDR3 512mb

2 gb DDR3 1333mhz ram

AMD Athlon x2 250 3.00ghz


Haverom gépe: 8600GT (több infót nem tudok róla)

4gb ram

Intel i5


Én abban a tudatban voltam, hogy a HD4670-esem jobb a 8600GT-nél, de úgy tűnik tévedtem. Játékban (World of Warcraft), egyhelyben állva ugyanazon helyen, ugyanolyan grafikai beállítások mellett, neki akadt a 60 FPS, nekem pedig csak 45 volt. Elég zavaró, hiszen így nem élvezetes a játék, és még csalódtam is. Szóval szerintetek van e olyan 8600GT, ami elver egy HD4670-est? Esetleg a sokkal jobb proci, és a +2gb ram miatt gyorsabb a haver gépe?


2011. ápr. 5. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem a haverod procija mindenképp megdobja a gépét...

meg az a plusz 2 g ram is...

a videó kártyákról annyit találtam hogy csak pár Hz eltérés van órajelekben és a 8600 az csak 256os de minden további busz majdnem megegyezik...

nem biztos hogy a vidkártya okozza a fejfájásodat, bár azt nem tudom hogy melyik az újabb mert radeonnál nem követem a szériatrendeket...

2011. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mindemellett én nem aggódnék, a játékok élvezhetőek szoktak lenni 45 fps-el...
2011. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

A WoW nem eszik sok memóriát, viszont a Core i5 tényleg sokkal jobb, mint egy Athlon II X2 (főleg ha 4 magos). Az AMD inkább a Pheneon II-jével tudja csak fölvenni az i5 -ösökkel a versenyt. Ezen kívül még az is lehet, hogy nem a legújabb VGA drivert használod, ezzel szemben ő meg rendszeresen frissíti.

Amúgy ugyan olyan hardver és szoftver környezetben, a HD4670 -nak simán vernie kéne 8600 GT -t.

2011. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!