Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI csatlakozás miért húzta...

HDMI csatlakozás miért húzta össze a képet a monitoron?

Figyelt kérdés
Eddig DVI kábellel volt összekötve a monitor a géppel, most vettem HDMI kábelt és összehúzta a képet alul felül két oldalt van egy kétujjnyi fekete sáv. Mit kell beállítanom? a monitor kezelője nem reagál, nem húzza szét a aképet.
2011. ápr. 5. 14:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Hoppá, megvan, sikerült, sorry!
2011. ápr. 5. 14:36
 2/7 A kérdező kommentje:
Hopp, a hang mitől mehet el ilyenkor?
2011. ápr. 5. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:

hdmi-nél ha a videokártya támogat valami féle hangot (7.1)

akkor automatikus letiltja a hangszórókat / fülest és a monitor lesz az alapértelmezett hangkimenet .

win7 alatt az óra mellett a kis hangszóróra kattintva recording devices(alulrol a 3.) és az után pedig a playback-nél (1.fül) ottlesz a hdmi output

arra katt bal gombbal és letiltás

majd az alatta levő hangszórókra katt és engedélyezés

sok sikert !

2011. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! XP-m van amugy, egykét dolgot átállítgattam, és egyszer csak lett hang. Az a helyzet, hogy sejtelmem sincs mit állítottam át. Két helyen nézegettem a dolgokat az ATI Control paneljében, meg a vezérlőpult audios részében. -Sejtem ott találtam meg a megoldást :)
2011. ápr. 5. 21:20
 5/7 anonim válasza:
És mit kell csinálni, hogy eltűnjön a fekete sáv?
2011. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

-Nyisd meg az Ati Catalyst Centert

-Bal felső sarokban Graphics

-lenyíló menüben Desktops & Displays

-Bal alsó sarokban kicsi monitor képre (1-es szám van rajta) jobb klikk ---> configure

-scaling options menüpontban a kis csúszkát húzd teljesen jobbra

Ennyi, remélem érthető, nekem speciel még most is sok időbe telt megtalálnom :)

2011. okt. 16. 21:36
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm. Sikerült.
2011. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!