Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért Nem Ismeri fel 4gb Ramot?

Miért Nem Ismeri fel 4gb Ramot?

Figyelt kérdés

A problémám ott kezdődött, hogy felraktam a Win7(64-bit)-t ami folyamatosan, befagyott. Viszont felismerte a 4gb Ramot(zsír új ramok).De nem tudtam használni a gépet mert 5percenként fagyott. Updateltem a Bios-t azóta semmi probléma nincs rendesen fut a rendszer, viszont azóta csak 3,25 Gb-ot ismer fel ami igencsak idegesítő mivel nem használja ki a teljeset....

Abit-Ab9

Blackdragon 2x2 1gb duo

Intel core2 duo 2,4ghz


2011. ápr. 4. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

mit ír?

azt hogy 3.25 g van benne

vagy

3.25 g a felhasználható

2011. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Telepített Memória: 3,25

Tuti valami a bios-al van, ott kéne beállítani valamit vagy megin updatelni. Mert elötte felismerte.

2011. ápr. 4. 12:12
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Everest ezt jelzi.

2011. ápr. 4. 12:50
 4/4 DannyZuko ***** válasza:

64bited win7nek látnia kéne. Ha eddig látta és bios firmware update után nem lássa, akkor nyilván a firmware a hibás. Attól hogy egy firmware a legújabb és gyártó által kiadott, még nem biztos, hogy jó is. A képkártyáknál pl gyakori, hogy nem a legfrissebb driverekkel a leggyorsabb a kártya.

Olvass utána fórumokon a firmwarenek. Én ezzel kezdeném.

2011. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!