Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elbírja egy darabig a gépem...

Elbírja egy darabig a gépem vagy csere? Codegen 400W-táp

Figyelt kérdés

Vettem egy új gépet:

Intel dual core 3,2

Ram: ddr3 2gb 1600

Vid: Sapphire 5670 1GB DDR5

alaplap: Gigabyte GA-P43T-ES3G

vinyó meg egy maxtor 1t


kb. egy másfél hónap múlva tudnék tápot venni.. addig ráérne zakatolni? Mert van egy másik gépem amibe super flower táp van 12e ért vettem. Csak abba meg ati radeon 1900xt +tápcsatis zabagép van és sztem el sem indul codegennelxD szerintetek? Köszi a válaszokat..


2011. ápr. 4. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez az a táp amire egy bicikli villogót se kötnék rá nemhogy a gépem.. Egy hulladék gané széria volt
2011. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El kellene bírnia. Nekem is az volt pár hónapig, és q9400-am van, meg Sapphire HD4850. Viszont ha újat veszel, legalább 450 W-sat.
2011. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Én nem kísérteném a sorsot.
2011. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó de egy hónapig csak nem döglik meg?!:S Jó mondjuk csak az a biztos ami már elmúlt:D 8ezer körül már lehet valami használhatót venni?
2011. ápr. 4. 11:24
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

FSP400-60APN:

[link]


Teszt:

[link]

2011. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Codegen tipikusan az, amelyik vagy meghal 2 héten belül és mindent visz, mint a hurrikán, vagy váláskor az asszony, vagy kibírja évekig. Én sem kísérteném a sorsot, mert a többi alkatrészben benne van egy százas legalább.
2011. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani, hogy meddig bírja. Van, hogy több évig is problémamentesen dolgozik, de láttam már olyat is, ami az első nap elpukkant.


A gond az, hogy ha elpukkan (amit ugye nem tudunk, hogy egyáltalán bekövetkezik e, és hogy mikor), akkor esélyes hogy több alkatrészt is visz magával. Ezért új gépre codegányt kötni, nem a legjobb dolog. A kockázat adott, a kérdés az, hogy Te be mered e vállalni, vagy sem.


Új gépnél amúgy az első amit venni kéne az a táp. A többi ráér. :P

2011. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor kicserélem a régi gépemben lévőre.. az legalább megbízható. Ha annyira vinni akar valamit akkor a 3éves konfigot vigye... száradna le a keze aki engedélyezi az ilyenek piacra kerülését. Jó hát mindenkinek haszon a megdöglik a gépem, csak nekem nem:D
2011. ápr. 4. 12:45
 9/9 anonim válasza:
Nekem 400W-os CODEGEN tápom van 4 éve, egyszer sem volt baja, pedig az én gépem minden nap sokat megy. lehet az enyém pont a 10ből az az 1, ami valami hiba folytán jó :)
2012. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!