Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van ez a probléma az...

Miért van ez a probléma az asztali pc-mmel? (lent)

Figyelt kérdés

Sürgős segítséget várok a következőre:

-A számítógépem, a start gombnál a kikapcsolást nem érzékeli,nem kapcsol ki , csak ha alul kinyomom.

-A számítógépemben előfordulnak olyanok hogy:

Megnyitom az Euro Truck Simulator-t és kiadja: a videokártya hibás.

-A Star Wars:Battlefront játéknál miért dob ki és adja be az ATI hibaüzeneteit?

-Star Wars:Jedy Academy c. játéknál miért dob ki egy kilóméter hosszú szöveget? telepítés megvolt de a játék sehol.

Normális válaszokat várok.


2011. márc. 28. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem rakd újra a gépedet.
2011. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fél éve raktam újra, azután történtek ezek
2011. márc. 28. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor próbáld meg újra. Nekem mikor már sok a hiba újrarakom és már jó is. De ha akkor sem jó akkor valami mással lesz a gond.
2011. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát ezaz. akkor mivel?:D szerintem a videokártya nem kompatibilis vagy nemtudom:S
2011. márc. 28. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha akkor sem lesz jó akkor lehet valami illesztőprogrammal lesz a gond. De akkor próbálkozz meg egy frissebb illesztőprogrammal.
2011. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az ati-kártyák eléggé kényesek driver szempontból...keress hozzá új driver és jó lesz, de a kikapcsolásos problémádat nem vágom...
2011. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!