Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ubuntu 10.10 alatt nem működik...

Ubuntu 10.10 alatt nem működik a ventillátor. Hogyan tudom beállítani?

Figyelt kérdés
az lm-sensors-tól kezdve az Eeee-ig mindent kipróbáltam segédprogramot. Már több helyen is kerestem a megoldást, de csak bonyolult leírásokat találtam.
2011. márc. 27. 11:03
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Mit jelent, hogy bonyolult leírás?
2011. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs! Azt hittem, hogy mivel ez egy magyar oldal, ezért magyar emberek fognak válaszolni, akik tisztában vannak olyan alapszavak fogalmával, mint pl a "bonyolult", vagy a "leírás" szó, de csalódnom kellett. :(
2011. márc. 27. 19:56
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
Ebből még mindig nem tudom, mit értesz bonyolult alatt. Mi volt a leírásban? Miért nem sikerült megcsinálnod? Szeretnék segíteni, de ahhoz még hiányzik pár lényeges ismeret.
2011. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb megoldást választottam: visszaraktam a 9.04-et, most már minden oké, azért köszi!
2011. márc. 31. 10:36
 5/6 Tom Benko ***** válasza:
És ha arról frissítesz, akkor működőképes marad?
2011. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze! Nekem ez a rendszer több éven át kihúzta, egyszer meg lett szakítva egy frissítés, és ilyenkor sajnálom azt, hogy nem tudja helyretenni magát, aztán meg már kéri az intelligens frissítést, de ha elkezdem, akkor meg önkényuralom-szerűen elkezd feltelepíteni egy másik disztribúciót.
2011. ápr. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!