Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehetne visszavonni a...

Hogy lehetne visszavonni a beállításokat, amik elrontották a képernyőt?

Figyelt kérdés
A baj, nem a monitorral van, megnéztem. Az a helyzet, hogy amikor bekapcsolom a gépet, megjelenik minden, ami kell, betölt a Windows, stb. Amikor viszont meg kellene jelennie az ablaknak, ahol be tudok jelentkezni (nálam az üdvözlőképernyőn nem kék háttér előtt vannak felsorolva a felhasználói fiókok, hanem egy Windows-ablakban tudok bejelentkezni) csak a sötétség látszik. Amikor látatlanban bejelentkezek, hallatszik a köszöntő-dallam (a hangszóró a monitorba van építve, úgyhogy tuti, hogy nem az a hibás) de nem jelenik meg semmi. Hallatszik, ahogy felugrik a tálcán a buborék a nemhasznált parancsikonok miatt, minden. Szerintem a megjelenés-beállításoknál lett elrontva valami, nem tudom, mert megy a gép teljesen rendben, csak éppen a monitoron nincs semmi, még az egér sem, ráadásul mivel nem látok semmit, meg se tudom nézni, hogy hol a baj, nem tudok csinálni semmit. Nagy szükségem lenne a tanácsokra, előre is köszönöm!
2011. márc. 26. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj egy rendszer visszaállítást, nem mellékes ilyenkor megjelölni, milyen operációs rendszerről beszélsz.

Igazából így távolról nem tudok többet segíteni. Máskor egyszerre csak egy dolgot állíts el, és azt jegyezd meg mit és hol.

2011. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel a rendszervisszaállítást is "vakon" kellene csinálnod, próbáld meg -először- csökkentett módban az indítást.
2011. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem én állítottam el :)

próbáltam csökkentett módban, de csak a képernyő bal felső sarkában villogott egy vízszintes vonal.... indításkor megnyomtam az F8-at és próbáltam mindent, hibakeresés-mód, VGA-mód, minden...

ill. van egy olyan lehetőség, h amikor a legelső kép bejön indításkor, nyomok egy del-t és bejön egy kék képernyő mindenféle beállítási lehetőséggel (nem tudom, nem erős az angolom) esetleg nincs ott vmilyen lehetőség?

2011. márc. 26. 21:10
 4/4 csapo1002 ***** válasza:
Indításkor a "DEL" billentyű lenyomásával a bios menü hozható be. Abban is vannak különböző beállítási lehetőségek, többek között VGA is. Viszont: nagyon vigyázz mit állítasz el ill. be, mert a hibás beállítás a rendszer instabilitásához vezethet!
2011. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!