Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most tényleg ennyire gagyi ez...

Most tényleg ennyire gagyi ez a Ati HD 5450?

Figyelt kérdés

Összedobtam egy gépet, mert a régi már nagyon elavult volt(P3), aztán ezt a vidikártyát raktam bele.

Aztán akár ki meghallja rögtön jön, h ez a kártya úgy sz*ar ahogy van, pedig kiemelem, h nem játékra lett összerakva gép, hanem csak szerettem volna egy viszonylag korszerű gépet, amin megy a Win7 meg a blu ray meg a netes videónézegetés.

A régi gépemen már sokszor akadozott a youtube is:S

Aztán hiába mondom akkor is jönnek, h hát akkor is sza*r.

Pedig 9000-ért nem nagyon kapok jobbat.


2011. márc. 24. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
hát én 30 ezerért vettem egy ATi HD 5750-eset 1GB rammal DDR5
2011. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 asddaasdda ***** válasza:

aki azt mondta hogy szar az nagyon elvanszálva a tudásától

nem lehet valamire rámondani hogy szar mert valamire mindig jó

ez a videókártya támogatja a legújabb directx-et a 11 egy et

a legtöbb játék elmegy rajta

szerintem király kártya

2011. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
azért mondják, hogy szar, mert játékra tényleg elég korlátozottan alkalmas. attól ez még egy viszonylag korszerű kártya, elég sok technológiát támogat (HD gyorsítás, OpenCL, DX11), szóval ha inkább netezésre és multimédiára kell, akkor teljesen jó lesz. ha a játék lenne a fontosabb, akkor azt mondanám, hogy keress használtan egy régebbi "csúcskártyát", az általában erősebb.
2011. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a másik gépembe amivel játszok egy ati readon hd 4650-es van cod 6 simán megy a 7-et meg még nem próbáltam!

a tieddel szerintem menne a cod 4!

esetleg a cod 5 is !

csö!

a cod 4,5 nem gagyi ami azt elviszi az sem lehet olyan gagyi!

2011. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!