Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asztali számítógép vagy...

Asztali számítógép vagy Laptop? (Továb lent)

Figyelt kérdés
Például egy Laptop és egy PC ugyanazokkal a paraméterekkel. Melyik az erősebb? Egyik haverom szerin a PC sokkal jobb, szerintem ha ugyanazok a paraméterek akk ateljesítmény is egyforma. Melyikünknek adtok igazat?
2011. márc. 24. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ma már csakis laptopot szabad venni . Az asztali gépek ideje lejárt.
2011. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Ma már csakis laptopot szabad venni . Az asztali gépek ideje lejárt."


Miért is? Lehet hogy lemaradtam valamiről.

2011. márc. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a teljesítmény egyfoma, akkor egyforma. Csak lapotopban 3-szor annyiba kerül, mint pc-ben! Ezért jobb a pc, jóval olcsóbb.
2011. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...azonos paraméterek esetén is a PC sokkal gyorsabbnak tűnik. Mondom úgy, hogy laptopom van. Viszont 1/3-a a fogyasztása és nem foglal akkora helyet, meg mobil...
2011. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha azonos a teljesítmény, akkor nem lehet 1/3-ada a fogyasztás. Én akkor ajánlok laptopot, ha a leendő tulajnak elengedhetetlen, hogy hordozza. Egy asztali olcsó, bővíthető és már nem kell olyan nagy batár házakra gondolni, mióta népszerűbbek a mATX vagy miniITX-es alaplapok.
2011. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Panda Péter ***** válasza:

én is amondó lennék, hogy laptopot csak abban az esetben vegyél, ha tényleg szeretnéd hordozni is. sajnos a consumer (átlagfelhasználóknak szánt, nem üzleti) laptopok minősége elég gagyi, úgyhogy olcsón biztosan csak olyan műanyag szirszar minőségű laptopot kapsz (bármely gyártótól) ami nem húzza sokáig. ezzel szemben egy asztali gép strapabíróbb szerintem, és ha nincs szükséged nagy teljesítményre, akkor tényleg ki lehet hozni kis méretben is.

amúgy ha két gépnek ugyanazok a paraméterei, akkor ugyanolyan gyorsnak kell lenniük, de azt nem szabad elfelejteni, hogy a laptopokban általában másfajta hardvereket használnak, mint egy desktopban, így nem is lehetésges ugyanolyan hardverkonfigurációjú laptopot és desktopot csinálni.

2011. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Laptop és egy PC ugyanazokkal a paraméterekkel?

A pc sokkal gyorsabb!

2011. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sikeres ember csakis laptopot vesz
2011. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

PC- Personal Computer

Tehát a laptop is pc :D

Egyébként: megyegyező teljesítménynél> egyértelműen megegyező a teljesítmény SŐT laptop még jobb mert tudsz alá hűtőpadot tenni, és nem is melegszik annyira, és a fogyasztása is kb 1/4-e az asztalinak.

2011. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy miért lenne megegyező teljesítménnyel az asztali gyorsabb... (válaszolóknak mondtam)

Én 160 ért vettem egy laptopot és minden bejön rajta akármilyen játék... Valószínű a crysis 2 is menni fog. :D

160-ért laptopon!!!

2011. márc. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!