Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A GTA4 működhet ezen a gépen:...

A GTA4 működhet ezen a gépen: AMD Athlon (tm) XP 1. 05GHz 512mb RAM és egy 70gb-os gépen? Igazából még az is a bajom hogy hiába telepítem fel nem indul el csak a SERIAL. Kódokat kéri, hiába próbálgatom a crack-eket ne megy! MI LEHET A BAJ!?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

KIZÁRT, hogy elindul...1GHZ...semmi...ram se sok, winyó meg mind1

Ezen a gépen az életben nem fog elindulni a GTA

2011. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.05GHz-s Athlon XP processzor nincs is... De ettől még a problémád más. Nem fog elindulni (vagy ha igen, akkor se fog rendesen működni), de valószinűleg valamit rosszul állítottál be telepítésnél, nem jól/nem jó helyre másoltad a cracket, ilyesmi lehet.
2011. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És most úgyis frissíteném a gépemet(kicserélnék ezt azt) mit ajánlatok mit tegyek vele/bele XD ??

2011. márc. 21. 19:21
 4/6 Argloss ***** válasza:
Új alaplap, processzor, memória, videókártya... Persze csak ha mai játékokkal szeretnél játszani. :)
2011. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
XD KÖSSZ!!!
2011. márc. 21. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
csak megsúgom,hogy létezik ilyen processzor,használtam ilyet ez egy Athlon xp és jó proci csak kicsit régi a gta iv hez xD max gta sa az még jól megy rajta,mondjuk nekem fel volt húzva 1,25ghz re xD
2011. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!