Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik venti jobb/halkabb? (lent)

Melyik venti jobb/halkabb? (lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Illetve melyik lenne jobb vízhűtéshez? ( TFC X-Changer 360 )


2011. márc. 20. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
noctua
2011. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, az adatok alapján a coolink jobbnak tűnik és a noctua-át le lehetne festeni mert nem akarok fehér ventit?
2011. márc. 20. 22:44
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy most találtam még ezt [link]
2011. márc. 20. 22:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Festeni? :D Haver, veszel rá bármilyen 12CM-es fant elvileg és azt használod a hozzákapott helyett. De amúgy te azt fogod nézni folyton, hogy mi van a gépben, vagy inkább a monitor tartalmát stírölöd? :D Amúgy Noctua > Coolink, mint írták is.
2011. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ^^ és a 2 noctua közül melyik? Nekem a NF-S12B FLX jobbnak tűnik mint az NF-P12
2011. márc. 20. 23:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Oh oh oh! Na várj csak! Én kicsit benéztem a dolgot. Neked csak ventilátor kell, nem hűtő?

Ez esetben mindegy ám melyiket veszed!

Bocsika, az én hibám volt - benéztem. Noctuáról volt szó és egyből hőtőre asszociáltam. :D Szerintem a Coolink szebb egy fekete belső festésű házba, míg a noctua egy sima fémszínű házba jobb - szigorúan csak a színeket nézve.

2011. márc. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes körülnézned a Scythe 12 cm-es hűtői közöt is: [link]
2011. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek. Egyébként hihető hogy az a Coolink kicsivel több levegőt hajt és még csendesebb is mint a noctua nf-p12? ja és nekem ezek vízhűtéshez kellenének 3db, viszonylag alacsony légszállítással és legyen csendes, ezért néztem ezeket
2011. márc. 21. 15:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért jó a Scythe. Príma ventiket/hűtőket csinál, ez pl. alacsony fordulaton üzemel, sok lapáttal rendelkezik és folyadék csapágyazású, ami nem elhanyagolható az idővel morgó golyóscsapágyas ventikhez képest. Pl: [link]
2011. márc. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megnéztem a scythe-ket is, viszont azok nem tetszenek nekem annyira és talán a 800rpm kevés. A coolink swif2 1201-et megnéztem alaposabban és 11 lapátja van,1200rpm és "hydro-dynamic bearing" szóval szerintem ezt választom
2011. márc. 21. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!