Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy winchesterem, amit...

Van egy winchesterem, amit eddig nem használtam de most elő kellett vennem. Az a gond vele, hogy lassan tölt, néha kattog, a filmeket/zenéket szaggatva játssza le. Szóval szerintetek hibás ez a vinyó?

Figyelt kérdés
A windows-al nem lehet gond, mert leformáztam a vinyót és újratettem a win-t. Az előző vinyóm tökéletesen működött a gépben, szóval szerintem a géppel sem lehet baj.
2011. márc. 16. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg Hard Disk Sentinel-lel az minden hibát kiír ha arról van szó.
2011. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A régi winyóm ugyanígy kezdett meghalni, szaggatott a hang. Szerintem vegyél újat, és ments le róla mindent, amíg lehet, nehogy elvesszenek az adatok.
2011. márc. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lemez felületén található 40 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.

A szektorok javításának számából ítélve a lemez állapota több lépcsőben romlott.

A lemez felületén található 9 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).

Ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje még nem lehetséges, csak ha a kondíció tovább csökken.

Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.

Ezt írja a Hard Disk Sentinel. Végülis gondolhattam volna, h rossz mert régen mikor volt egy 20 gigásom, ugyanígy viselkedett, aztán egyszer csak meghalt.

2011. márc. 16. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezt sürgősen cseréld ki, akkor jársz a legjobban, ha újat veszel, 10 ezerért lehet már kapni jót, 500 gigásat.
2011. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat !!!
2011. márc. 16. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!